IPOOD hab

E-навчання PhD

Illustration

Підготовка здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти у галузі 01 «Освіта / педагогіка» за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки», а також у галузі 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 053 «Психологія» в ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України відповідно вимог сьогодення доступна в дистанційному форматі через платформу Google Classroom.
Classroom - це безкоштовний сервіс для дистанційного навчання. Classroom є поєднанням сервісів Google (Google Disc, Google Docs тощо), адаптованих під освітні задачі. Для роботи з ним потрібно обов'язково мати акаунт Google.

Користуватися сервісом можна як з комп'ютера, так і з мобільного. У Classroom викладач може створити власний віртуальний клас і окремі курси - їм присвоюються унікальні коди, за якими доступ до них отримують здобувачі ступеня доктора філософії. На сторінці кожного курсу викладач може, наприклад, публікувати навчальні матеріали, проводити опитування, тести й створювати тематичні завдання. Кожному завданню можна встановити термін виконання, викладач також в режимі реального часу може спостерігати за тим, як здобувачі виконують завдання, бачити список зданих та незданих робіт і виставляти оцінки за будь-якою шкалою.
Викладач також публікує оголошення у стрічці класу, додаючи в них не лише текст, а й, приміром, зображення або відео з Youtube, спілкується зі здобувачами у чаті. Здобувачі ступеня доктора філософії можуть бачити список завдань курсу - як виконані, так і ті, які лише доведеться здати. При цьому кожному здобувачеві викладач може дати індивідуальне завдання, яке не побачать інші.


Для роботи в Google Classroom увійдіть в корпоративний Google аккаунт