IPOOD hab

Оксфордський хаб міжнародної віртуальної освіти Oxford HIVE

Illustration

В Оксфордській бізнес-школі відкрили віртуальну аудиторію HIVE (Oxford Hub for International Virtual Education — Оксфордський хаб міжнародної віртуальної освіти).
HIVE – це фізичний простір у вигляді освітньої аудиторії з відеостіною з екранів високої якості у формі літери U. Цю віртуальну аудиторію можна використовувати для внутрішнього навчання, публічних лекцій для глобальної аудиторії, командних зустрічей тощо. Викладач може звертатися до студентів індивідуально, розділяти їх на групи, проводити опитування в режимі реального часу, використовувати віртуальну дошку, ділитися спільними документами.

Учасники з’являються у HD-якості на великій відеостіні, бачать та чують один одного, що дозволяє викладачу реагувати на візуальні підказки студентів так само, як у реальній аудиторії.
Побачити як це працює, можна за посиланням: http://surl.li/lhdlf 
Ольга Банітдоктор педагогічних наук, старший дослідник, виконавець проєкту Максимізація ефективності ресурсів змішаного навчання в закладі вищої педагогічної освіти у воєнний час і повоєнного відновлення України (2022.01/0098) за грантової підтримки НФДУ