IPOOD hab

Створення чек-листів у межах реалізації грантового проєкту 

Illustration

У межах реалізації проєкту (2022.01/0098) «Максимізація ефективності ресурсів змішаного навчання в закладі вищої педагогічної освіти у воєнний час і повоєнного відновлення України» за грантової підтримки Національного фонду досліджень України відбувається подальша підготовка практичних чек-листів, які стануть нев'ємною частиною як тренінг-курсу "Здійснення змішаного навчання у ЗВО педагогічного профілю", так і частини технології максимізації ресурсів змішаного навчання.
У 2023 році виконавцями проєкту було підготовлено 5 чек-листів за такою тематикою: Стратегічне планування курсів у змішаному навчанні; Оптимізація електронних ресурсів для змішаного навчання; Підготовка студентів до змішаного навчання; Забезпечення взаємодії між офлайн та онлайн компонентами у змішаному навчанні; Особливості оцінювання у змішаному навчанні.

У 2024 році виконавцями проєкту підготовлено ще 5 чеклистів за такою тематикою: Як викладачу-супервізору змішаного навчання правильно писати промпти для роботи у чаті GPT?; Інтеграція різних цифрових інструментів, платформ, додатків у контексті змішаного навчання; Особливості технічної підтримки у змішаному навчанні; Використання хмарних сервісів узмішаному навчанні; Як ефективно застосувати штучний інтелекту змішаному навчанні?
Інформація у всіх чек-листах має чітку логічну структуру і подана у доступній і легкій для сприйняття формі. Їх оформлення та ілюстрації сприяють кращому розумінню змісту, а також створенню позитивних асоціацій. Переваги чек-листів служать ключовим інструментом для викладачів у максимізації ефективності змішаного навчання. Доступність та традиційний формат дозволяють забезпечити широке охоплення цільової аудиторії, включаючи викладачів різного віку та тих, хто має обмежені можливості доступу до електронних ресурсів. Практична цінність чек-листів полягає у наданні конкретних, практичних рекомендацій, які допомагають викладачам ефективно інтегрувати змішане навчання у свою педагогічну діяльність, забезпечуючи при цьому гнучкість та адаптивність до змінюваних умов. Допис підготовлено у межах реалізації проєкту (2022.01/0098) «Максимізація ефективності ресурсів змішаного навчання в закладі вищої педагогічної освіти у воєнний час і повоєнного відновлення України» за грантової підтримки Національного фонду досліджень України