IPOOD hab

Проведення онлайн Частини 2 тренінг-курсу (день 2)
у межах реалізації грантового проєкту 

Illustration

Одним із ключових завдань реалізації другого етапу проєкту (2022.01/0098) «Максимізація ефективності ресурсів змішаного навчання в закладі вищої педагогічної освіти у воєнний час і повоєнного відновлення України» за грантової підтримки Національного фонду досліджень України є проведення тренінг-курсу «Здійснення змішаного навчання у ЗВО педагогічного профілю» для теоретичної і практичної підготовки викладачів-супервізорів до практичної реалізації змішаного навчання у ЗВО педагогічного профілю. Тренінг-курс складається з двох частин. Частина 2 передбачала онлайн роботу з учасниками тренінг-курсу в ZOOM упродовж 5 днів.
День 2 (модуль 2) був присвячений особливостям дизайну змісту освітнього курсу в змішаному навчанні. Мета - Ознайомити учасників із принципами та підходами до дизайну змісту освітнього курсу у змішаному навчанні засобами різних технолого-педагогічних моделей.

Учасники тренінг-курсу працювали онлайн в zoom за відповідними гайдами у своїх папках викладача-супервізора змішаного навчання. Серед основних моделей змішаного навчання (ротаційна модель за станціями, модель перевернутого класу, гнучка модель змішаного навчання, модель самостійного змішування, поглиблена віртуальна модель), які дозволяють оптимально поєднувати очне і дистанційне навчання та про лайфхаки їх ефективного застосування учасники попередньо ознайомилися у Частині 1 Модулю 1. Максимізація ресурсів змішаного навчання: методичні аспекти теоретичної і практичної підготовки викладача-супервізора, на платформі WeStudy.
Також упродовж роботи у дні 2 (модуль 2) учасники ознайомилися з питаннями дизайну освітніх курсів та які варто використовувати моделі (наприклад ADDIE, SAMR TPACK, тощо). Ознайомилися з різними підходами до навчання у змішаному форматі (7Cs of Learning Design Framework, The Conversational Framework, UDL, тощо). Допис підготовлено у межах реалізації проєкту (2022.01/0098) «Максимізація ефективності ресурсів змішаного навчання в закладі вищої педагогічної освіти у воєнний час і повоєнного відновлення України» за грантової підтримки Національного фонду досліджень України