IPOOD hab

Центр проєктної роботи

Науковці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України у межах напрямів роботи наукової установи займаються реалізацією сучасних та соціально важливих проєктів для нашої держави.
Проєктна команда Центру проєктної роботи складається з висококваліфікованих професіоналів у галузі педагогічної освіти, освіти дорослих, неперервної професійної освіти, психологічної освіти.

Проєкт за грантової підтримки НФДУ

Максимізація ефективності ресурсів змішаного навчання в закладі вищої педагогічної освіти у воєнний час і повоєнного відновлення України

З 01 серпня 2023 року Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України реалізує проєкту "Максимізація ефективності ресурсів змішаного навчання в закладі вищої педагогічної освіти у воєнний час і повоєнного відновлення України" (2022.01/0098) за грантової підтримки Національного фонду досліджень України. Проєкт є переможцем у конкурсі «НАУКА ДЛЯ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ У ВОЄННИЙ ТА ПОВОЄННИЙ ПЕРІОДИ», що рекомендовано до реалізації за рахунок грантової підтримки НФДУ. Термін реалізації: 2023-2024 рр.

Проєкт за грантової підтримки НФДУ

Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину

З кінця 2020 року Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України розпочав реалізацію проєкту "Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину" (2020.01/0221) за грантової підтримки Національного фонду досліджень України (НФДУ). Проєкт затверджено Комісією конкурсу НФДУ «Наука для безпеки людини та суспільства», що рекомендуються до реалізації за рахунок грантової підтримки Національного фонду досліджень України (протокол №8 від 07 вересня 2020 року переглянути). Термін реалізації: 2020-2021 рр.

Волонтерський проєкт

Психологічні сили України

Проєкт "Психологічні сили України" реалізується під егідою Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України створений у співпраці психологів та громадських діячів як реакція на потреби суспільства у кваліфікованій психологічній допомозі. Основна місія - підготувати психологів до викликів сьогодення і створити можливості для надання кваліфікованої допомоги населенню. Термін початку реалізації проєкту - травень 2022.

Волонтерський проєкт

Підтримка освітян в умовах війни

Волонтерський проєкт "Підтримка освітян в умовах війни" реалізується під егідою Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України створений за ініціативи наукових співробітників відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих. Основна місія - здійснення освітньої, інформаційної, консультативної, психологічної підтримки наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників задля збереження психічного здоров’я освітян в умовах війни в Україні. Термін початку реалізації проєкту - червень 2022.